sestra_yuliya (sestra_yuliya) wrote in petrykivkapaint,
sestra_yuliya
sestra_yuliya
petrykivkapaint

На рок-фестивалі у Дніпропетровську покажуть петриківський розпис

З 12 по 14 липня у Дніпропетровську проходитиме другий Міжнародний музичний фестиваль The Best City. UA.

Торік цей триденний open-air за рівнем учасників та кількістю глядачів, яких було більше 50 тисяч, увійшов до двадцятки наймасштабніших європейських музичних фестивалів. Цього року організатори обіцяють ще більш високий рівень музичної події.

Вже зараз організатори називають деяких хедлайнерів фесту: це українські групи «Воплі Відоплясова», ТНМК, британська команда «Hurts». А також російська група «Мумій Троль», яка на фестивалі вперше в Україні покаже свій новий альбом. За декілька тижнів організатори обіцяють оголосити весь line-up».

Відкриватимуть фестиваль The Best City будуть українські команди «Мотор'рола» і «Воплі Відоплясова», на початку другого дня виступить український «Kozak System», а третій день почне «Танок на майдані Конго».

Російський рок на фестивалі буде представлений такими колективами як «Нічні Снайпери», «Бі-2», «Сплін», «Ленінград». Приїдуть британські рокери «Enter Shikari». Ведуться переговори ще з низкою команд світового рівня.

У рамках фестивалю пройде зліт байк-клубов «Angels» (Дніпропетровськ) та «Black Ravens» (Кривий ріг). Очікується участь близько тисячі гостей з інших байк-клубов.

Цього року організатори фестивалю обіцяють не лише насичену музичну, але й активну культурну програму. У тому числі - арт-територію, присвячену традиційному виду козацького мистецтва - петриківському розпису, який цього року номінується ЮНЕСКО на отримання статусу всесвітньої культурної нематеріальної спадщини.

Головою оргкомітету фестивалю є віце-прем'єр Олександр Вілкул, який вже оголосив старт відбору на другу сцену - New Live Stage, де молоді музиканти матимуть змогу показати себе.

Tags: новини, петриківський розпис, фестиваль
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments